Anasayfa
Kişisel Sağlık Kayıtları (KSK) Nedir?
mymediks Nedir?
Kronik Hastalıklarda mymediks
Sık Sorulan Sorular
Haberler    İletişim
 

Kronik Hastalıklarda mymediks

mymediks ile, tansiyon ve vücut ağırlığı kablosuz ve/veya kablolu cihazlarla, kandaki şeker de kablolu cihazlarla ölçülebilir ve ölçüm değerleri cep telefonu ve/veya internet aracılığıyla sağlık kayıtlarınıza online olarak aktarılabilir. Bunun yanında, kablosuz tansiyon cihazları cep telefonlarından kablosuz olarak çalıştırılabilir, elde edilen ölçüm değerleri cep telefonu üzerinden online olarak mymediks sistemine taşınabilir.

Ölçüm değerlerinizi mymediks üzerinde tutulan sağlık bilgilerinize manuel olarak kaydedebileceğiniz gibi, online olarak da gönderebilirsiniz.

mymediks'te depolanan ölçüm değerlerinizi liste halinde ve/veya grafiksel olarak takip edebilir ve izleyebilirsiniz.

İnternet bağlantınız yoksa, ölçüm değerlerinizi cihazınızda biriktirebilir, bağlantınız olduğunda toplu olarak ve/veya seçerek mymediks'e gönderebilirsiniz.

Arzu ederseniz, ölçüm değerlerinize ulaşmasını istediğiniz kişileri (örneğin doktorunuz) belirleyebilir ve onu bilgilerinizi görmesi için yetkilendirebilirsiniz. Bu sayede, şeker, tansiyon ve ağırlık ölçümlerinizi doktorunuzla birlikte değerlendirebilir ve yönetebilirsiniz.

Şeker, tansiyon ve ağırlık kayıtlarınız, diğer kişisel sağlık bilgilerinizle birlikte, sağlık profesyonellerine sağlık durumunuzla ilgili komple bir resim sunacak ve size doğru teşhis koymaları ve doğru tedavi uygulamaları konusunda yardımcı olacaktır.

Kişisel sağlık takibiniz için mymediks!
 


© Tüm hakları saklıdır. mymediks 2010