Anasayfa
Kişisel Sağlık Kayıtları (KSK) Nedir?
mymediks Nedir?
Kronik Hastalıklarda mymediks
Sık Sorulan Sorular
Haberler    İletişim

Kişisel Sağlık Kayıtları (KSK) Nedir?

Kişisel Sağlık Kayıtları (KSK), kişilerin geçmiş ve şimdiki sağlık durumlarıyla ilgili bilgileri içeren kayıtlardır. Bu kayıtlarda, sağlık profesyonellerinin gereksinim duyacağı ve görmek isteyeceği tüm bilgiler kronolojik sırada yer alır.

KSK, sağlık yönetimindeki gelişmelerin kaçınılmaz ve kritik bir adımını oluşturur. Araştırmalar, kişilerin sağlıkları konusunda aktif rol oynadıkları zaman çok iyi sonuçlar elde edildiğini göstermektedir. KSK'nızı sağlık sorunlarınızda, tedavi seçeneklerinde, sağlık harcamalarınızda, kronik hastalıklarınızın yönetiminde, sağlıklı yaşam seçeneklerinizde, koruyucu hekimlikte, sağlık bilgilerinizin doğruluğunda ve güvenliğinde size yardımcı olması için kullanabilirsiniz.

Uygun, güvenilir ve erişilebilir bir şekilde saklamanız durumunda kan grubunuz, alerjileriniz, aşılarınız, geçirmiş olduğunuz hastalıklar ve ameliyatlar, kullanmış olduğunuz ilaçlar gibi tüm sağlık bilgileriniz, size hızlı ve efektif teşhis koyabilmeleri ve tedavi uygulayabilmeleri için sağlık profesyonellerine yardımcı olacaktır.

Kişisel sağlık takibiniz için mymediks!
 


© Tüm hakları saklıdır. mymediks 2010